ActiveTime24 logo Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

Zielone szkoły

WYPOCZYNEK POŁĄCZONY Z EDUKACJĄ

Nauczycielu! Zielona Szkoła nie musi oznaczać dla Ciebie pracy 24 godziny na dobę za którą i tak nikt nie wypłaci Tobie dodatkowego wynagrodzenia! Powiedz dość 24 godzinnej opiece nad dziećmi! Wszystko w Twoich rękach. Zorganizuj Zieloną Szkołę z ActiveTime24, a Nasi instruktorzy i wychowawcy zrobią to za Ciebie.
Zielone Szkoły z ActiveTime24 to Zero Nudy, 100% Zabawy dla dzieci i Odpoczynek dla nauczycieli.

Nasze Zielone Szkoły to piękne miejsca, sprawdzone ośrodki, mnóstwo atrakcji sportowo-rekreacyjnych, wycieczki oraz imprezy dla tych, którzy liczą na dobrą zabawę. Możemy zaproponować bogaty program zajęć sportowo-rekreacyjnych: zajęcia taneczne, karate, pływanie, tenis ziemny, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożna, piłkę ręczną, nordic walking, quady, paintball, windsurfing, zajęcia linowe, ścianka wspinaczkowa, rowery górskie, kajaki, survival, narciarstwo zjazdowe i biegowe oraz snowboard. Naszym atutem jest
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • entuzjazm oraz pasja w pracy
Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, iż od 4 lat organizujemy obozy sportowo-rekreacyjne, które cieszą się dużym i ciągle rosnącym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą przykładową ofertą lub prosimy o kontakt z Nami w celu przygotowania wyjątkowej oferty tylko i wyłącznie dla Państwa. Na specjalne życzenia układamy indywidualny program imprez.
Rezerwacja Zielonych Szkół tylko telefonicznie 784 648 086, 667 122 685 lub we współpracujących z nami biurach podróży. Czekamy na Was ActiveTime24

Nasze propozycje: