ActiveTime24 logo Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

Bułgaria Złote Piaski Hotel Dahlia Garden

29.08 - 9.09 Bułgaria idealny wybór na niezapomniane wakacje

ZŁOTE PIASKI - miejscowość położona ok. 10 km na północ od Warny, jeden z najbardziej znanych kurortów w Bułgarii. Piękne piaszczyste plaże, wspaniały klimat, niesamowite krajobrazy to tylko kilka słów o tym niezwykle urokliwym miejscu. Złote Piaski to wspaniała baza wypadowa do Bałcziku, Albeny, Przylądka Kaliakra, Warny, Neseberu a także do Bukaresztu i Istambułu. W Złotych Piaskach nikt nie będzie narzekał na nadmiar nudy i wolnego czasu. Miasto słynie z wielu kawiarenek, restauracji, sklepów, dyskotek, tawern itp.

Dzielnica Czajka to turystyczna dzielnica Złotych Piasków, w pobliżu hotelu znajdują się sklepy, bary oraz urocze restauracje i tawerny z widokiem na morze.

Hotel Dahlia Garden *** położony jest w turystycznej dzielnicy Złotych Piasków - w Czajce, oddalonej ok. 3 km od centrum Złotych Piasków. Hotel dysponuje komfortowymi pokojami z łazienkami i balkonami, wyposażonymi w klimatyzację oraz telewizory. Hotel posiada restaurację, wydającą posiłki dla gości, basenem odkrytym z brodzikiem dla dzieci, potężnym tarasem, lobby barem, boiskiem do gier zbiorowych, barem przy basenie, amatorską siłownią dostępną dla wszystkich klientów.

Wyżywienie na miejscu w restauracji ośrodka - 2 posiłki dziennie. Wszystkie posiłki w formie bufetu szwedzkiego, z napojami. Posiłki rozpoczynają się kolacją, kończą śniadaniem (lub obiadem jeżeli jest to przejazd wahadłowy) w dniu wyjazdu.
Można wykupić sobie dodatkowo opcję ALL INCLUSIVE LIGHT(od 11.00 do 22.00 w lobby barze wszystkie napoje bezalkoholowe bułgarskie (oprócz wody butelkowanej) w cenie 200 PLN/osobę oraz opcję ALL INCLUSIVE ( opcja All Inclusive light + obiady w formie bufetu) w cenie 400 PLN/osobę

PROGRAM RAMOWY:
1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię do Bułgarii.
2 dzień: Przyjazd do hotelu w Złotych Piaskach w godzinach rannych, czas wolny, zakwaterowanie od godziny 15.00, obiadokolacja, nocleg.
3 - 10 dzień: Pobyt, plażowanie, wycieczki fakultatywne ( Warna - ok. 25 lewa, NESEBER - ok. 40 lewa, Wieczór Bułgarski - ok. 55 lewa, Fich picnic - ok. 50 lewa, Balczik - Kaliakra - ok. 55 lewa, Happy Land - ok. 50 lewa)
11 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 10.00, wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. 11.00
(wyjazd wahadłowy - wyjazd ok. godziny 19.00 - klienci otrzymują dodatkowo obiad gratis!!!).
12 dzień: Przyjazd w godzinach nocnych, zakończenie imprezy.

Cena zawiera:
przejazd autokarem turystycznym klasy LUX ( dvd, wc, barek ), zakwaterowanie 9 noclegów, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 2 posiłki tj. śniadanie, obiadokolacje + napoje do posiłków w formie bufetu, lekarz na telefon, opieka pilota - rezydenta, ubezpieczenie NNW ( 10 000 PLN).
KL( 10 000 EURO) i bagażu ( 1 000 PLN), opłaty registracyjne, wymiana ręczników i pościeli 2 razy w turnusie

Cena nie zawiera:
opłaty klimatycznej - 10 E/osobę płatne w hotelu podczas rejestracji, 10 PLN - składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, sprzątania podczas pobytu, świadczeń nie zawartych w cenie, wycieczek fakultatywnych, wydatków własnych.

1 Dziecko do 11,99 lat z dwiema osobami dorosłymi w pokoju 2 osobowym - STAŁA CENA 599 PLN
2 i 3 Dziecko do 11,99 lat z osobami dorosłymi w pokoju 2 osobowym - STAŁA CENA 999 PLN
3 i 4 Osoba w pokoju 2 osobowym - zniżka 200 PLN od ceny podstawowej
Dopłata do pokoju 1 osobowego - 400 PLN
Dzieci do lat 2 - gratis


Możliwość wykupienia dodatkowo obiadów - koszt 250 PLN/pobyt/osobę
Możliwość wykupienia codziennej wymiany ręczników - koszt 220 PLN/pobyt/osobę
Termin:

2018-08-29 - 2018-09-09

Liczba wolnych miejsc:

13

Możliwość wyjazdu z:
  • Kamienna Góra
  • Jelenia Góra
  • Wałbrzych
  • Jawor
  • Legnica
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Kraków

Dla Agenta

Dla osób które z nami współpracują