ActiveTime24 logo Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

2017-04-15

Kadra na letnie obozy ActiveTime24

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu wychowawców i instruktorów, którzy będą pracować z dziećmi na obozach "Sun & Fun Bułgaria 2017", "Multi Camp z Jazdą Konną" w Bukowinie Tatrzańskiej, " 2 in 1" w Poroninie, "Multi Camp" w Poroninie, "Multi Camp z Pływaniem w Poroninie", Multi Camp z Pływającymi Dzieciakami w Poroninie", "Morska Przygoda Episode IV NEW", "Górskie Wyzwania VI" w Bukowinie Tatrzańskiej i "Obóz Sportowo - Rekreacyjny z Jazdą Konną" w Bukowinie Tatrzańskiej. Szczegółowe informacje o instruktorach oraz ich zdjęcia znajdą Państwo w zakładce KADRA. Poniżej lista wychowawców, instruktorów.

Obóz "Sun & Fun Bułgaria 2017" 3.07 - 14.07.2017
  • Arkadiusz Rzepka - kierownik
  • Marek Mróz - wychowawca, ratownik, instruktor sportów walki
  • Remigiusz Potoniec - wychowawca, instruktor sportu
  • Beata Kondoł - wychowawca, uroda i wizaż
  • Kamila Dąbrowska - wychowawca, instruktor sztuki cyrkowej
  • Monika Fedoruk - wychowawca, akademia artystyczna
  • Sonia Baran - wychowawca, instruktor tańca
  • Alan Krasuski - wychowawca, instruktor fotografii
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Bułgarii w trakcie obozu


Obóz "Multi Camp z Jazdą Konną" Bukowina Tatrzańska 4.07 - 17.07.2017
  • Robert Król - kierownik
  • Tomasz Grandys - wychowawca, instruktor sportu
  • Dorota Kaczmarek - wychowawca, instruktor tańca
  • Jacek Malczewski - wychowawca, animacje
  • Adam Kopeć - instruktor sportów walki, przedstawiciel ActiveTime24 w Bukowinie w trakcie obozu


Obóz "Sun & Fun Bułgaria 2017" 12.07 - 23.07.2017
  • Marek Mrózl - kierownik
  • Kamila Dąbrowska - wychowawca, instruktor sztuki cyrkowej
  • Sonia Baran - instruktor tańca
  • Alan Krasuski - wychowawca, instruktor fotografii
  • Adam Kopeć - instruktor sportu i sportów walki
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Bułgarii w trakcie obozu


Obóz "2 in 1" Poronin, "Multi Camp" w Poroninie, "Multi Camp z Pływaniem w Poroninie", Multi Camp z Pływającymi Dzieciakami w Poroninie" 24.07 - 3.08.2017 "
  • Robert Król - kierownik
  • Marek Mróz - wychowawca, ratownik, instruktor sportów walki
  • Arkadiusz Rzepka - wychowawca, instruktor tenisa ziemnego
  • Lidia Krawczyk - wychowawca, animacje
  • Damian Kluka - wychowawca, instruktor tańca
  • Krzysztof Klichowski - wychowawca, instruktor piłki nożnej
  • Tomasz Grandys - wychowawca, instruktor piłki nożnej
  • Magdalena Madeksza- wychowawca, Instruktor siatkówki, animacje
  • Halina Bernatt - wychowawca, instruktor pływania
  • Justyna Werbel - instruktor pływania, języki obce, gry terenowe, animacje, siatkówka
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Poroninie w trakcie obozu
  • Adam Kopeć - przedstawiciel ActiveTime24 w Poroninie w trakcie obozu


Obóz "Górskie Wyzwania VI" Bukowina Tatrzańska 4.08 - 14.08.2017
  • Arkadiusz Rzepka - kierownik
  • Weronika Abramowicz - wychowawca, instruktor sportu, animacje
  • Iwona Styczeń - wychowawca, instruktor tańca i sportu
  • Maksymilian Tatuśko - wychowawca, instruktor piłki nożnej i gier zespołowych
  • Remigiusz Potoniec - wychowawca, instruktor piłki nożnej i sportu
  • Joanna Suchanecka - instruktor pływania
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Bukowinie w trakcie obozu
  • Adam Kopeć - przedstawiciel ActiveTime24 w Bukowinie w trakcie obozu


Obóz "Sportowo-Rekreacyjny z Jazdą Konną" Bukowina Tatrzańska 4.08 - 24.08.2017
  • Arkadiusz Rzepka - kierownik
  • Marek Mróz - wychowawca, ratownik, instruktor sportów walki
  • Tomasz Grandys - wychowawca, instruktor sportu
  • Jan Włodarczyk - wychowawca, instruktor wspinaczki
  • Paulina Nowak - wychowawca, instruktor tańca
  • Adrianna Piasecka - wychowawca, instruktor tańca
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Bukowinie w trakcie obozu
  • Adam Kopeć - przedstawiciel ActiveTime24 w Bukowinie w trakcie obozu


Obóz "Morska Przygoda Episode IV NEW" Dąbki 11.08 - 21.08.2017
  • Robert Król - kierownik, instruktor sportów walki
  • Kinga Hyrsz - wychowawca, instruktor tańca
  • Beata Indrunas - wychowawca, języki obce, animacje
  • Anna Stróżyk - wychowawca, instruktor rolek
  • Paweł Orszulak - wychowawca, sportu
  • Damian Rudzki - przedstawiciel ActiveTime24 w Dąbkach w trakcie obozu
  • Adam Kopeć - przedstawiciel ActiveTime24 w Dąbkach w trakcie obozu

Dla Agenta

Dla osób które z nami współpracują