ActiveTime24 logo Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

O firmie i referencje

Biuro turystyczne ActiveTime24 działa na rynku turystycznym od 2012 roku. Posiada koncesję Wojewody Dolnośląskiego na działalność turystyczną oraz gwarancję ubezpieczeniową firmy ubezpieczeniowej Signal Iduna. Oba dokumenty są dostępne do Państwa wglądu w zakładce "dokumenty firmy".

Priorytetowym celem naszej działalności jest organizacja aktywnych obozów i kolonii letnich oraz zimowych dla dzieci i młodzieży. Organizujemy kolonie jeździeckie, żeglarskie, kulinarne, artystyczne, aktorskie, piłkarskie, taneczne, pływackie, krajoznawcze i turystyczne, narciarskie, snowboardowe, z windsurfingiem, z Lego i Robotyką, z ASG i sportami walki oraz obozy multi sportowe, na których można uczęszczać na zajęcia z tenisa ziemnego, badmintona, rolek, hulajnóg, wszystkich gier zespołowych, łucznictwa, badmintona, nordic walking. Miłośnicy gier także znajdą coś dla siebie na obozach z PS3 i PS4. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt do wszystkich zajęć w bardzo dużych ilościach, tak żeby każde dziecko mogło w rozwijać swoje pasje i spędzać czas na obozach w myśl naszej naczelnej zasady Zero Nudy, 100% Zabawy.
Drugi filar naszej działalności to organizacja zielonych szkół oraz wycieczek dla dzieci i młodzieży szkolnej na zamówienie nauczycieli. Trzeci natomiast to wyjazdy okolicznościowe dla dorosłych (majówki, długie weekendy, itp) oraz wyjazdy integracyjne i wczasy dla grup zorganizowanych na zamówienie Uniwersytetów III Wieku, grup seniorów, stowarzyszeń, firm i zakładów pracy.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi obiektami turystycznymi, zapewniającymi bardzo wysoki standard (standard hoteli cztero i pięcio gwiazdkowych w Polsce) oraz bezpieczeństwo wypoczywających. Nasi partnerzy to Centrum Rekreacji i Biznesu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej, Limba Grand w Poroninie, O.W. Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej, O.W Gromada w Poroninie, O.W Diuna w Darłówku, Pensjonat Pastelowy w Mrzeżynie, Pensjonat Piaskowy w Mrzeżynie.
W trakcie wypoczynku zawsze możecie Państwo liczyć na fachową pomoc rezydentów, czuwających nad realizacją programu wypoczynku oraz służących Państwu pomocą podczas całego pobytu.

W zakresie przewozów powiązanych z organizowanym przez nas wypoczynkiem współpracujemy jedynie z firmami transportowymi posiadającymi wieloletnie doświadczenie oraz zapewniającymi komfortowe, nowoczesne i bezpieczne autokary. Należą do nich firmy: PKS Kamienna Góra, "Majer Bus" Poronin.

Nie organizujemy wyjazdów tańszych. Organizujemy Lepsze :-)

Zapraszamy ActiveTime24